Twitter response:

Hakkimizda

Çağrı Anaokulu'na Hoşgeldiniz

Dünyada insanın en önemli işi, yüzünü ağartacak çocuklar yetiştirmesidir.

hakkimizda-kose

Özel Çağrı Anaokulu, 1999 tarihinde İstanbul Esenlerde kurulmuştur. Okulumuz, 3-6 yaş grubunda bulunan öğrencilere 07:00- 18:00 saatleri arasında tam gün, yarım gün ve oyun grubu seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Okulumuzda öğrencilerimize, akademik eğitim verirken, temel becerileri uluslararası düzeyde kazandırmayı hedefliyoruz. Kendine güvenen, sorumluluk sahibi, özgür düşünen ve davranabilen, düşünce ve duygularını rahatlıkla ifade edebilen, sahip olduğu performansı en üst düzeyde kullanabilen, çevresiyle sağlıklı iletişim kurabilen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunarak; onları geleceğe ve topluma bilinçli bir şekilde hazırlamak için çalışıyoruz.

3-6 yaş grubu, çocuk gelişim hızının ve öğrenme kapasitesinin en hızlı ve en yüksek olduğu yıllardır. Bu yıllarda doğru eğitim ve yönlendirmeler ile çocukların geleceğe aynı verimle hazırlanması hedeflenir.


Okulumuzda uyguladığımız eğitim programı, çocuk merkezli eğitim programı olup çocuklarımızın zihinsel, bedensel aktivitelerini güçlendirip, yeteneklerine göre yönlendirilmelerini uzman gözetmenlerimiz ve eğitimcilerimiz ile birlikte sürekli takip ediyoruz.

Özel Çağrı Anaokulu olarak hedefimiz, duygu ve düşüncelerini doğru bir şekilde ifade eden, karşılaştığı problemleri araştıran çözüm ve alternatif üretebilen, araştırmacı ve üretken nesillerin yetişmesine yardımcı olmaktır.

Temel derslerin haricinde öğrencilerimizin sosyal gelişimi için, kültürel geziler, doğum günleri, bale,  müzik ,drama, resim, ebru sanatı ile farklı alanlarda da gelişmelerine yardımcı oluyoruz.